Zgjidhni Produktet tona\Video


Bali
Antalya Online
Bali
Tour Bali
Data e Nisjes: 15.04.2020
Nga 1.575€-8 Dite
Bali
Tour Thesaret e Puglias
Data e Nisjes: 08.04.2020
Nga 295€-5 Dite
cote dazur
Tour Cote d'Azur
Data e Nisjes: 06.04.2020
Nga 449€-6 Dite
cote dazur
Pakete Familjare ne Splendid Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 146€-3 Dite
Avatar
Spa Retreat package at Regent Hotel
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 215€-3 Dite
Avatar
Pakete ne Splendid Resort
Data e Nisjes: I Perditshem
Nga 128€-3 Dite
Avatar
Affordable Lux at Regent
Data e Nisjes: I perditshem
Nga 195€-3 Dite

Planifiko udhetimin tend


Kerkoni pushimet

Me te preferuarat


Ski në Bansko
Bullgari

Bansko, është një
nga vendpushimet
më të vlerësuara
të skive në
Evropë.
Ia vlen ta
vizitoni Bansko

Tour Bali

Bali e dedikuar per 8 dite.
Nisja:12.02.2020
Pikat Kryesore:
Tempulli Mbreteror i Mengwi.
Tempulli i shenjte i Pura Uluwatu.
Ishulli Nusa Lembongan.
Tempulli i Besakih.
Taman Ayun.

Tour Thailand

Thailand e dedikuar per 10 dite.
Nisja:20.03.2020
Pikat Kryesore:
Vizite ne Phuket FantaSea.
Vizite ne Phang Nga Bay.
Vizite ne Big Buddha.
Vizite ne Ishujt
e Phuket.

Tour Cote d’Azur

Cote d’Azur e dedikuar per 6 dite.
Nisja:2.03.2020
Pikat Kryesore:
Split,Venice
Nice
Montecarlo
Rijeka,Dubrovnik
Budva

Plotesoni Anketen

Vas Tour – Anketa
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Vas Tour Kosova
Average rating:  
 0 reviews

Larmishmeri

Konferenca, Evente, Programe Kulturore, Cruise, Ekskursione.

Fleksibilitet

Programe sipas deshires suaj. Fleksibel ne cmim dhe cilesi ne sherbim.

Destinacione unike

Qytetet me interesante ne programet tona unike. Krijo paketen tende.

Rezervim i Shpejte

Nje rrjet i gjere partneresh neper bote. Siguri me karte krediti.

Suport 24/7

Staf i trajnuar dhe i specializuar. 24 ore ne 7 dite ne ndihmen online.

Nga Vas Tour

Punojme me pasion qe nga 1994. Krijojme pushimet e duhura per cdo individ.

Kerko programin qe deshiron

Happy Travelers

Enis Kasumaj

Ekip profesional dhe i mrekullueshem. Oferta fantastike dhe perzgjedhja jone per hotelin Quattro Beach ne Alanya e qelluar. Faleminderit Vas Tour.

Sadije Shehu

Pushime te mrekullueshme me Vas Tour, jeni te mrekullueshem. Faleminderit shume 🙂 !!

Begatim Gashi

Sot u kthyem nga udhetimi i mrekullueshem i organizuar nga Vas Tour Operator. Faleminderit per sherbimin e shkelqyer.

Medijana M. Rrahmani

Eksperience e mrekullueshme per pushime me Vas. Falemnderit!!!

Atdhe Breznica

Jeni shume profesional ne secilin detaj. Te mrekullueshem!

Leonora Koca

Ka disa vite që pushimet i rezervojmë në Vas Tour, jemi shumë të kënaqur me shërbimet. Mundemi vetëm ta rekomandojmë tutje. Ju uroj të vazhdoni edhe më tutje kështu!2

Shkenda Dubova

Pushimet me te mira kalohen me Vas Tour, guidat keni qene fantastik (Ervisi & Fredi)!

Nurdan Güney

Join Us, Love Vas.. Best partner, best agency..

Confirmed Tours